• Wybierz język :
  • EN
  • PL

Znajdź swój powód by dołączyć do BET2017 - parkury otwarte!

01.04.2017

Doskonale przygotowane podłoże, kolorowe, udekorowane przeszkody, parkur ustawiony przez profesjonalistów -  to wszystko dostępne będzie dla naszych zawodników poza godzinami konkursów!

Parkury otwarte to forma treningu, która w przeciwieństwie do oficjalnych konkursów, pozwala na bieżące korygowanie błędów powstałych na parkurze. Jest to również niepowtarzalna okazja, by przygotować młode konie do pierwszych startów i zapoznać je z nowym parkurem, jak również przeprowadzić trening skokowy podczas zawodów dla koni startujących w CSI1*/CSI2*/CSI3*/CSIOCh/J/Y :)

Parkury otwarte odbywać się będą od poniedziałku do czwartku, podczas wszystkich sześciu tygodni BET 2017 – na Nowej Arenie A  (125m x 60m) oraz Arenie B (90m x 40 m), obie areny mają podłoże kwarcowe z geowłókniną. Parkury ustawione będą na wysokości od 1.00 m do 1.40 m i będą podnoszone co 10 cm w zależności od ilości chętnych na danym poziomie. Każda para będzie miała do dyspozycji 3 minuty, lub po połączeniu w maksymalnie 3 osobową grupę, 9 minut. Bilety będą do nabycia w Biurze Zawodów.

Wszystkich serdecznie zapraszamy! :)

  • Ciekocinko stables
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo, North Poland
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo