• Wybierz język :
  • EN
  • PL

Serie

BET web series foto

 

BALTICA EQUESTRIAN TOUR na stałe wpisała się już w kalendarz zarówno Polskiego Związku Jeździeckiego jak i Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI. Od 2014 roku stale budzi wielkie emocje, zaskakuje oraz przyciąga zawodników z całego świata, co roku poprawiając swoje statystyki.

Na ten rok zaplanowaliśmy coś, co będzie dodatkową gratyfikacją dla stałych klientów i jednocześnie doskonałym powodem, by Balticę do kalendarza wpisać zarówno wiosną – od 16 Maja do 4 Czerwca jak i latem od 15 Sierpnia do 3 Września. Dlaczego? Mowa o dwóch seriach zatwierdzonych przez FEI – BALTICA FUTURE STARS TOUR, która przeznaczona jest dla młodych koni oraz BALTICA RIDERS TOUR dla zawodników startujących w konkursach Grand Prix.

BALTICA FUTURE STARS TOUR przeznaczona jest dla koni 5,6 i 7-letnich. Kwalifikacjami w tej serii będzie sześć kolejnych, czwartkowych finałów CSIYH1* podczas obu edycji – Spring i Summer Tour – osobno dla każdej kategorii wiekowej. Ostatnia kwalifikacja (3-ci tydzień Baltica Summer Tour) będzie również finałem, w którym pula punktów zostanie podwojona. Konie nie muszą brać udziału w każdej kwalifikacji, a do finałowej klasyfikacji liczyć się będą cztery najlepsze wyniki każdego konia. Łączna pula nagród tej serii to 60 000 PLN, która zostanie podzielona na trzy miejsca w każdej kategorii wiekowej.

BALTICA RIDERS TOUR to seria zaprojektowana dla zawodników startujących w konkursach Grand Prix podczas CSI2* i CSI3*. Tu kwalifikacjami będzie sześć kolejnych konkursów Grand Prix, gdzie ostatni konkurs będzie również finałem, w którym punktacja zostanie podwojona – mowa o konkursie Grand Prix CSI3* podczas trzeciego tygodnia Baltica Summer Tour 2017. W tej serii również do klasyfikacji końcowej zaliczać się będą cztery najlepsze wyniki zawodników, nie mają oni również obowiązku brania udziału w każdej kwalifikacji. Łączna pula nagród tej serii to 40 000 PLN, która zostanie podzielona na trzy miejsca.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce „Regulamin”.BALTICA FUTURE STARS TOUR

 

BALTICA RIDERS TOUR


 
REGULAMIN SERII   REGULAMIN SERII

 
AKTUALNE WYNIKI   AKTUALNE WYNIKI

 
ARCHIWUM WYNIKÓW   ARCHIWUM WYNIKÓW

 
GALERIA   GALERIA

 
  • Stadnina Koni Ciekocinko
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo