• Wybierz język :
  • EN
  • PL

STREFA EXPO – WASZE MIEJSCE W SERCU BALTICA EQUESTRIAN TOUR

27.02.2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców oraz wykorzystując w pełni potencjał najpiękniejszej Stadniny Koni w Polsce, podczas tegorocznej edycji Baltica Equestrian Spring i Summer Tour, Stefa Expo, skupiająca najlepszych polskich i zagranicznych dostawców artykułów jeździeckich, ale również wielu innych, nie tylko komplementarnych branż, znajdzie nową, optymalną lokalizację.

Zadbaliśmy o to by, wystawcy znaleźli się nie tylko blisko zawodników, ale również tuż obok publiczności. W bliskiej odległości od parkurów, wzdłuż głównej osi prowadzącej do strefy zawodów, w sercu pięknego zabytkowego parku, każdy z odwiedzających Stadninę Koni Ciekocinko podczas trwania BET, będzie miał okazję do zapoznania się z bogatą ofertą przygotowaną przez wystawców, dokonania zakupów lub zamówienia interesujących artykułów.

 Komfortowe i stylowe białe namioty o powierzchni 16 m², wyposażone w przyłącze elektryczne i drewnianą podłogę do dowolnej aranżacji,  pozostają do dyspozycji wystawców w formule jedno lub dwutygodniowej.  Dla partnerów zainteresowanych prezentacją swojej oferty przez cały czas trwania zawodów, organizator przygotował interesujące pakiety cenowe oraz interesujące oferty opcjonalne dotyczące wyposażenia namiotów.

                  Serdecznie zapraszamy do Strefy Expo nie tylko  firmy z branży jeździeckiej, hodowlanej czy maszynowej, ale również odzieżowe, z artykułami wyposażenia wnętrz, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Liczymy również na przedstawicieli, handlowców i rzemieślników działających lokalnie. Jesteśmy zainteresowani stworzeniem zróżnicowanej, interesującej  i przedstawiającej szerokie spektrum produktów i usług oferty, wierząc że możliwość prezentacji na tak prestiżowej imprezie, spotka się z szerokim zainteresowaniem.

Jeśli masz specjalne zapytanie lub potrzebujesz oferty szytej na miarę prosimy o kontakt. Na pewno znajdziemy dogodne rozwiązanie, bo możliwości jest nieskończenie wiele.

Dlaczego warto znaleźć się w naszej Strefie Expo podczas BET?

BET to ok. 200 jeźdźców

Z 30 krajów

Z 6 kontynentów

Oraz tysiące odwiedzających widzów

To wydarzenie na światowym poziomie

Z transmisją na żywo w telewizji publicznej

To licznie zaproszeni goście VIP

Szeroki zasięg w prasie, mediach oraz Internecie

 

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona ! Zapraszamy już dzisiaj do dokonywania rezerwacji

 

W celu otrzymania oferty lub w przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt z

Bogna Bojanowska

bogna.bojanowska@palacciekocinko.pl

Tel. +48 784 957 746

  • Stadnina Koni Ciekocinko
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo