• Wybierz język :
  • EN
  • PL

The Voice of Baltica - Natalia Lubrano zaśpiewa na Balu Przyjaciół Baltici

16.11.2016

Bal Przyjaciół Baltici, to przedsięwzięcie które traktujemy równie poważnie jak organizację zawodów Baltica Equestrian Tour i tutaj również nic nie będzie dziełem przypadku. Choć do karnawału jeszcze sporo czasu, tak naprawdę dopiero co zniknęły, lub tez zostały przerobione na zupy-krem Halloweenowe dynie, a już ze sklepowych witryn zaczynają na nas spoglądać  Mikołaje, renifery i bałwanki. My też nie tracimy czasu i intensywnie pracujemy nad styczniowym balem, tak by był on jeszcze bardziej udany niż premierowy, ubiegłoroczny.

Dziś wysyłamy do Was pierwszego, potwierdzonego newsa, a że kolportujemy tylko dobre wiadomości, możecie z uśmiechem powitać komunikat, że muzyczną oprawą II Karnawałowego Balu Przyjaciół Baltici, zajmie się Natalia Lubrano. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że nie trzeba nikomu tłumaczyć któż to taki, bo większość z Was zna ją doskonale, chociażby z programu Voice of Poland, czy Must Be The Music, my jednak z największą przyjemnością pochwalimy się osiągnięciami artystki, która 21 stycznia 2017 roku wystąpi dla Was na żywo w Sali Balowej Pałacu Ciekocinko.

Natalia Lubrano pochodzi w Wrocławia, gdzie ukończyła szkołę muzyczną I stopnia, by następnie kształcić się we Francji w prywatnej szkole jazzu „Jazz a Tours”. Wywodzi się z rodziny muzykującej i do dziś pozostaje związana z wrocławską sceną muzyczną, ze środowiskiem hip-hopowców z tego miasta oraz z zespołem Miloopa, z którym wydała trzy albumy oraz uczestniczyła w licznych trasach koncertowych, przede wszystkim za granicą. Występowała również z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także angażowała się w projekty muzyczne u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz i innych reprezentantów swojego pokolenia. Podczas 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu zdobyła nagrodę publiczności oraz nagrodę jury za walory wokalne.

Wcale nas to nie dziwi, bo Natalia to wulkan energii, niezwykła barwa głosu i charyzma sceniczna od czubków palców stóp, po tnące powietrze, rastafariańskie dredy. Chcecie rocka, będzie rock, ale też jazz, blues i reggae. Wiemy jedno, tam gdzie jest Natalia – must be the music, a Przyjaciele Baltici mają się nią cieszyć cały ro(c)k! #enjoyBaltica #enjoyLife

  • Stadnina Koni Ciekocinko
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo