• Wybierz język :
  • EN
  • PL

BALTICA MINI MARKET – MAKSIMUM WYGODY

06.03.2015

Jesteśmy pojętnymi uczniami, odrobiliśmy zadanie domowe i w tym roku, postanowiliśmy ułatwić Wam życie maksymalnie, abyście nie musieli zaprzątać sobie głowy i tracić czasu na wypady na zakupy do pobliskiego miasteczka. Specjalnie dla Was, przez cały okres trwania BET, na terenie Stadniny Koni Ciekocinko będzie działał Mini Market, w którym kupicie podstawowe produkty spożywcze, napoje, świeże owoce i warzywa, słodycze, przetwory mleczne, chrupiące pieczywo, sery i wędliny, wszystko, co niezbędne do przygotowania śniadania jak w domu, oraz coś do wrzucenia na grilla wieczorem. Do tego alkohol, papierosy i podstawowe artykuły higieniczne.

W myśl zasady, że kto pierwszy do pracy, pierwszy do jedzenia, każdy z luzaków może wpaść do nas co rano na kubek pysznej, gorącej kawy i słodką drożdżówkę za darmo!

Pamiętamy też o Waszych czworonogach, dlatego w naszym mini markecie nie zabraknie karmy dla psów oraz jabłek i marchewek dla koni.

Abyśmy w pełni mogli zrealizować nasz plan, tak by spełniał Wasze oczekiwania i potrzeby, chętnie skorzystamy z Waszych sugestii, wpisujcie śmiało, co chcielibyście widzieć na półkach i w lodówkach naszego marketu, a obiecujemy stanąć na wysokości zadania. Wasze osobiste TOP 10!

  • Ciekocinko stables
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo, North Poland
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo