• Wybierz język :
  • EN
  • PL

BET Quality – wyjątkowe miejsce, wspaniali ludzie, największe emocje!

23.02.2015

BET Spring Edition zbliża się wielkimi krokami. Tak jak w ubiegłym roku, teraz również stawiamy na najlepszych fachowców i wielkie nazwiska. Nasza strategia jest prosta – nie uznajemy kompromisów, dlatego każdy dzień jest dla nas czasem wytężonej pracy i ogromnego wysiłku organizacyjnego, by w jednym czasie i jednym niezwykłym miejscu jakim jest Stadnina Koni Ciekocinko, zaprezentować miłośnikom jeździectwa w Polsce nową jakość i aktualne światowe trendy.

Naszym nadrzędnym celem jest ciągłe, świadome i konsekwentne podnoszenie poziomu jeździectwa w Polsce, a jest to możliwe tylko wówczas, gdy będziemy stawiać na najlepszych fachowców w branży. Dlatego też z przyjemnością i dumą pragniemy poinformować, że w tym roku ponownie sprowadzimy do Ciekocinka gospodarzy torów należących do ścisłej światowej czołówki, a będą to:

Louis Konickx  - po raz drugi będzie dbał o najwyższy poziom sportowych emocji podczas Baltica Equestrian Tour. W Holandii skąd pochodzi jest marką samą w sobie, a jego doświadczenie i najwyższe kwalifikacje (uprawnienia Gospodarza Toru Level 4, uprawniające do budowy parkurów podczas Igrzysk Olimpijskich oraz status delegata technicznego FEI) to rękojmia dotrzymania światowych standardów na naszych parkurach.W swoim CV Louis ma zawody na najwyższym poziomie – m.in. CHIO Rotterdam, CSI4* Amsterdam, CSI5* San Patrignano, CSI5* Göteborg Horseshow czy podczas World Cup Final Jumping w ’sHertogenbosch !

Bernardo Costa Cabral  - pochodzący z Portugalii i szkolony pod okiem samego Boba Ellisa, niezwykle aktywny budowniczy parkurów, który w samym tylko 2013 roku, pracował przy ponad 30 imprezach jako gospodarz toru, z czego 20 miało miejsce poza granicami Portugalii. Bernardo projektował i stawiał parkury w USA, Chile, Meksyku, Dubaju, Danii, Anglii, Arabii Saudyjskiej, Afryce Południowej, Kanadzie i oczywiście w Portugalii. W jego dorobku znajdziemy takie zawody jak: CSI5* Olympia, Igrzyska Olimpijskie w Londynie w 2012, CSIO3* Lizbona, CSIO5* Hickstead, Mistrzostwa Południowej Afryki w Durbanie i wiele wiele innych…

Elio Travagliati – włoska czołówka course designerów ! Elio posiada uprawnienia uprawnienia Gospodarza Toru Level 3. Regularnie pracuje przy budowie torów podczas Toscana Tour w Arezzo czy CSI3* Parma. Stawiał parkury na najważniejszych europejskich imprezach - m.in. w Arezzo podczas Mistrzostw Europy Juniorów i Młodych Jeźdźców w 2014 roku, CSIO3* Ateny, CSI2* Doha, Drammen Spring Tour, czy CSIO ChJYR w Madrycie.

  • Stadnina Koni Ciekocinko
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo