• Wybierz język :
  • EN
  • PL

Baltica & Atlantic Tours – Partners in Crime

26.02.2017

Olá! Dobra passa trwa. W telegraficznym skrócie przekazujemy dobre wieści, z których wynika, że Baltica już się w Polsce nie mieści ;)

Śpieszymy donieść, że w Vilamourze na południowym Wybrzeżu Portugalii, podczas 6 tygodniowego Atlantic Tour, został rozegrany konkurs sponsorowany przez Baltica Tour, o wysokości 1.45m zaliczany do FEI Longines Ranking. Zwycięzca konkursu, reprezentant gospodarzy Duarte Seabra, najprawdopodobniej już niebawem pojawi się na arenach w Ciekocinku, gdyż poza wygraną w konkursie, zdobył również nagrodę w postaci vouchera na trzytygodniowe wpisowe dla jednego konia podczas Spring lub Summer Tour 2017.

Jesteśmy dumni, że tysiące kilometrów od Stadniny Koni Ciekocinko, najlepsi jeźdźcy walczą na parkurach w konkursach pod patronatem Baltica Tour. W kolejnych tygodniach, również zaplanowaliśmy atrakcyjne nagrody do wygrania podczas Vilamoura Atlantic Tour – stay tuned :)

Baltica Tour - Myślimy globalnie, działamy lokalnie !

  • Ciekocinko stables
  • Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo, North Poland
footer_logo

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo